RELAX STUDIO- HOŘOVICE

Správná volba v péči o svůj vnější a vnitřní chrám

pedikÚra

Proč pečovat o naše nohyNohy hrají důležitou roli v našem životě. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží, neboť nás nosí celý život. I krátký pohled na nohy může mnohé vypovědět o svém majiteli. Je důležité se o své nohy starat celý rok nejen v létě, ale i v zimě, kdy jsou Vaše nohy skryty v zimní obuvi. Péče o ně by se neměla zanedbávat.


Základní ošetřenípedikúra.jpg
Klasické ošetření nohou - pedikúra- zahrnuje veškerou péči o nohy. Provádíme mokrou pedikúru, která obsahuje zvláčňující koupel nohou, bezbolestné odstranění zrohovatělé kůže a mozolů na chodile, stříhání a úprava nehtů, ošetření nehtových valů. Zakončené masáží výživným krémem. 

Nadstandardní ošetření
Nadstandardním ošetřením nohou a jejich nehtů může být např.ošetření zarostlých nehtů, odstranění kuřích ok, ošetření zbytnělé nehtové ploténky, parafínový zábal, peeling, maska, kombinace mokré a suché pedikúry, úprava nehtů lakováním či gelovou modelací.

Reflexní masáže
Reflexní zóny se nacházejí převážně na chodidlech. Chodidlo je ze symbolického pohledu naším kořenem v zemi. Patřičným tlakem na tyto reflexní zóny nepřímo ovlivňujeme činnost vnitřních orgánů a pohybového aparátu. Masáží těchto plosek a bodů můžeme léčit či posílit příslušný orgán nebo část těla. Díky reflexní masáži dochází např. k uvolnění zablokované krční páteře, pomáhá od bolesti pohybového aparátu, uvolňuje svalovou ztuhlost. Při bolestech pociťujeme okamžitý účinek. Příznivě také působí na funkci vnitřních orgánů, proti stresu, příjemně uvolňuje a harmonizuje celé tělo. Vede také k posilování samoléčebné síly organismu, výrazně ovlivňuje imunitní systém. 

Služby

Služby

Přijďte nás navštívit do naší oázy klidu v dnešním uspěchaném světě.

kosmetika.jpg

Kosmetika

Nabízíme  péči o pleť  a oční okolí profesionální kosmetikou For life. Pracujeme s novými trendy a přístroji. Pravidelně se školíme nejen v oboru dermatologie, ale i nových pracovních postupů a novinek v estetice.

Více

masaze.jpg

Masáže

 Tradiční léčebné procedury oblíbené pro své bezbolestnostné a výjimečné terapeutické účinky.

Více

pedikura.jpg

Pedikúra - manikúra

Nohy hrají důležitou roli v našem životě. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží... Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru.

Více

výživa, recepty.jpg

Výživové poradenství

Správným životním stylem můžeme snížit riziko některých onemocnění. Správná výživa upevňuje zdraví a zvyšuje lidské schopnosti pro fyzickou a psychickou aktivitu!!!

Více

yoga2.jpg

Jóga

Jóga není jen protahování, zpružní nejen vaše tělo, ale i vaše mysl. Intenzivnější bude i vaše komunikace se svým tělem, ozve se i vaše intuice, začnete více a jinak vnímat přírodu a její zákonitosti...

Více

wellness pobyty.jpg

Wellness pobyty

Pořádáme relaxaní, detoxikaní pobyty (nejen s jógou, se zdravou stravou, masážemi, vycházkami do přírody, meditací ale i časem pro sebe sama…).

Více

Chcete se objednat?


Zavolejte a zamluvte si volný termín...

Kosmetika + výživové poradenství + jóga a cvičení: Procházková Marcela (IČ: 475 62 889) - tel.: +420 721 252 780
Kosmetičky: Procházková Marcela - tel.: +420 721 252 780, Monika Nejedlá (IČ: 185 74 289) - tel.: +420 722 942 000
Masérka: Iveta Pechová (IČ: 083 00 461) - tel.: +420 773 600 056
Pedikérka: Iveta Csergeová (IČ: 677 44 460) - tel.: +420 775 046 120
Kinezioložka: Ivana Šmucrová (IČ: 65537327) - tel.:  +420 739 588 887 - https://zdravi-ivana.cz
Shiatsu ošetření: Mgr. Jana Schulze - tel.: 602 336 850

Nezapomeňte, že od října 2020 nás najdete na nové adese: Hořovice, Palackého nám. 1419 (nad Komerční bankou - 2.patro). Najít cestu...

Aktuality

Archív

Studio Relax