Úvodní stránka » Cvičení » Pár řádek o józe

Pár řádek o józe...

Nerozumíte tomu, co se ostatním líbí na cvičení jógy, když Vám připadá nudná ….. ??? :-)

Pro někoho je jóga otázka módy, pro jiného již nastal správný čas….

Jóga není jen protahování, zpružní nejen vaše tělo , ale i vaše mysl. Intenzivnější bude i vaše komunikace se svým tělem, ozve se i vaše intuice, začnete více a jinak vnímat přírodu a její zákonitosti ,někteří se naučí mít rádi sami sebe. … Jóga je neuvěřitelně inspirativní, pokud se jí otevřete. :-)

Zde je několik odpovědí proč si přijít zacvičit:

• Jóga pomáhá zklidnit naše rozlítané myšlenky, soustředit se více na přítomný okamžik, ale i procítit svoje tělo.
• Vrátí nás zpět k zastavení se, ztišení a naslouchání vnitřnímu hlasu, což je v dnešní chaotické době téměř zapomenuto. Lidé nestihnou odpočívat, natož se soustředit na chod svých myšlenek. A nějaká intuice je už dávno ta tam.
• Pokud je pro vás jóga pomalá a navíc nuda …. ještě nepřišel váš čas. Jóga vám může dát pěkně zabrat, posílí a protáhne svaly (o kterých jste ani netušili),klouby, šlachy. Přestanou vás bolet záda, zlepší se vaše kondice a pomůže vám i zhubnout, podpoří cevní, lymfatický a hormonální systém těla.
• Zjistíte, že jóga není jen o tvarování postavy a nastolení vnitřní harmonie…. Na lekcích určitě potkáte další pozitivní, usměvavé a stejně naladěné lidi, jako jste vy.
• Jóga je i o samotném přijetí sebe sama. Nesoutěžením se sebou ani s ostatními. Zkrátka jsem jaká jsem, každý je originál, máme silné i slabé stránky .. Je jen na nás, jak se s nimi naučíme pracovat.
• Netrestáme se za neúspěchy, chválíme se za to, co jsme již zvládli a neubližujeme si tím, že jsme mohli zvládnout víc…. Na vše je čas. :-)
• Po pravidelném praktikování ásan, se začneme otevírat dříve či později i spirituálním věcem. Začneme si vážit okamžiků jako je třeba východ či západ slunce či procházka v lese. Začneme vnímat hlubší smysl věcí, které se dějí kolem nás….
• Když překonáme v začátku pár překážek, zjistíme, že ásany zvládáme dokonaleji, jógový dech pro nás nebude již těžké praktikovat, ani začáteční šava ásana , při které se máme zklidnit, uvolnit, zkrátka „vypnout“ nám nebude připadat nepřekonatelná. Dostaví se klid, vnitřní harmonie, osvobození od stresu, lehkost a radost…. Nejen ta jógová.
• Dnes je tolik druhů jógy, stačí si vybrat tu, která vás bude prostě bavit.

Namasté.

Novinky

14. 9. 2020

Den otevřených dveří

Bohužel vzhledem k situaci též jsme nuceni ZRUŠIT tuto avizovanou akci!
Studio Relax v novém - 17.10.2020 - Plackého nám. 1419, 2. patro.

Prohlídka prostoru, ranní NEJEN jógové protažení, líčení, lakování, ukázka masáží, dravé bčerstvení + fair trade káva...

archív

Dárkové poukazy

Čerpání dárkových poukazů INFO:

Je nutné se objednávat  2-3 měsíce před vypršením lhůty Vašeho dárkového poukazu. Nemohli bychom Vám zaručit včasnou rezervaci  tzn. ještě ve Vašem limitu pro výběr, který je vždy uveden na poukaze.

V opačném případě (platí i po dárkové poukazy po uplynuté lhůtě, ve které  byly vydány) k nim již nebude  z naší strany přihlédnuto a dárek Vám propadne!

Děkujeme za projevenou důvěru našemu studiu a pokusíme se naplnit očekávání… Usmívající se

Facebook

Oblíbené odkazy