RELAX STUDIO- HOŘOVICE

Správná volba v péči o svůj vnější a vnitřní chrám

PÁR ŘÁDEK O JÓZE...

Nerozumíte tomu, co se ostatním líbí na cvičení jógy, když Vám připadá nudná ….. ??? :-)

Pro někoho je jóga otázka módy, pro jiného již nastal správný čas….

Jóga není jen protahování, zpružní nejen vaše tělo, ale i vaši mysl. Intenzivnější bude i vaše komunikace se svým tělem, ozve se i vaše intuice, začnete více a jinak vnímat přírodu a její zákonitosti ,někteří se naučí mít rádi sami sebe. …Jóga je neuvěřitelně inspirativní, pokud se jí otevřete. :-)

Zde je několik odpovědí proč si přijít zacvičit:


• Jóga pomáhá zklidnit naše rozlítané myšlenky, soustředit se více na přítomný okamžik, ale i procítit svoje tělo.

• Vrátí nás zpět k zastavení se, ztišení a naslouchání vnitřnímu hlasu, což je v dnešní chaotické době téměř zapomenuto. Lidé nestihnou odpočívat, natož se soustředit na chod svých myšlenek. A nějaká intuice je už dávno ta tam.

• Pokud je pro vás jóga pomalá a navíc nuda …. ještě nepřišel váš čas. Jóga vám může dát pěkně zabrat, posílí a protáhne svaly (o kterých jste ani netušili), klouby, šlachy. Přestanou vás bolet záda, zlepší se vaše kondice a pomůže vám i zhubnout, podpoří cevní, lymfatický a hormonální systém těla.

• Zjistíte, že jóga není jen o tvarování postavy a nastolení vnitřní harmonie…. Na lekcích určitě potkáte další pozitivní, usměvavé a stejně naladěné lidi, jako jste vy.

• Jóga je i o samotném přijetí sebe sama. Nesoutěžením se sebou ani s ostatními. Zkrátka jsem jaká jsem, každý je originál, máme silné i slabé stránky .. Je jen na nás, jak se s nimi naučíme pracovat.
• Netrestáme se za neúspěchy, chválíme se za to, co jsme již zvládli a neubližujeme si tím, že jsme mohli zvládnout víc…. Na vše je čas. :-)

• Po pravidelném praktikování ásan, se začneme otevírat dříve či později i spirituálním věcem. Začneme si vážit okamžiků jako je třeba východ či západ slunce či procházka v lese. Začneme vnímat hlubší smysl věcí, které se dějí kolem nás….

• Když překonáme v začátku pár překážek, zjistíme, že ásany zvládáme dokonaleji, jógový dech pro nás nebude již těžké praktikovat, ani začáteční šava ásana , při které se máme zklidnit, uvolnit, zkrátka „vypnout“ nám nebude připadat nepřekonatelná. Dostaví se klid, vnitřní harmonie, osvobození od stresu, lehkost a radost…. Nejen ta jógová.

• Dnes je tolik druhů jógy, stačí si vybrat tu, která vás bude prostě bavit.

Namasté.

kolektiv cvičitelek.jpgcvičitelky jógy.jpg

Služby

Služby

Přijďte nás navštívit do naší oázy klidu v dnešním uspěchaném světě.

kosmetika.jpg

Kosmetika

Nabízíme  péči o pleť  a oční okolí profesionální kosmetikou For life. Pracujeme s novými trendy a přístroji. Pravidelně se školíme nejen v oboru dermatologie, ale i nových pracovních postupů a novinek v estetice.

Více

masaze.jpg

Masáže

 Tradiční léčebné procedury oblíbené pro své bezbolestnostné a výjimečné terapeutické účinky.

Více

pedikura.jpg

Pedikúra - manikúra

Nohy hrají důležitou roli v našem životě. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží... Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru.

Více

výživa, recepty.jpg

Výživové poradenství

Správným životním stylem můžeme snížit riziko některých onemocnění. Správná výživa upevňuje zdraví a zvyšuje lidské schopnosti pro fyzickou a psychickou aktivitu!!!

Více

yoga2.jpg

Jóga

Jóga není jen protahování, zpružní nejen vaše tělo, ale i vaše mysl. Intenzivnější bude i vaše komunikace se svým tělem, ozve se i vaše intuice, začnete více a jinak vnímat přírodu a její zákonitosti...

Více

wellness pobyty.jpg

Wellness pobyty

Pořádáme relaxaní, detoxikaní pobyty (nejen s jógou, se zdravou stravou, masážemi, vycházkami do přírody, meditací ale i časem pro sebe sama…).

Více

Chcete se objednat?


Zavolejte a zamluvte si volný termín...

Kosmetika + výživové poradenství + jóga a cvičení: Procházková Marcela (IČ: 475 62 889) - tel.: +420 721 252 780
Kosmetičky: Procházková Marcela - tel.: +420 721 252 780, Monika Nejedlá (IČ: 185 74 289) - tel.: +420 722 942 000
Masérka: Iveta Pechová (IČ: 083 00 461) - tel.: +420 773 600 056
Pedikérka: Iveta Csergeová (IČ: 677 44 460) - tel.: +420 775 046 120
Kinezioložka: Ivana Šmucrová (IČ: 65537327) - tel.:  +420 739 588 887 - https://zdravi-ivana.cz
Shiatsu ošetření: Mgr. Jana Schulze - tel.: 602 336 850

Nezapomeňte, že od října 2020 nás najdete na nové adese: Hořovice, Palackého nám. 1419 (nad Komerční bankou - 2.patro). Najít cestu...

Aktuality

Archív

Studio Relax