Úvodní stránka » Masáže » Masáže

Masáže

Iveta Pechová

Jmenuji se Iveta Pechová a učila jsem se u pana maséra Petra Kořínka.
Provádím Sportovni masáže, Čínské tradiční masáže a Těhotenské masáže.
Od listopadu budu dělat Manuální lymfodrenáž a Medovou masáž.

Čínská masáž:

Vztah mezi energií jin a jang se dotýká celého lidského organismu,energie proudící v energetických drahách působí současně na fyzické,duševní i duchovní úrovni.Hlavní koncepcí čínské energetické masáže je teorie o meridiánech,neboli energetických drahách v těle člověka.Existuje 14 hlavních meridiánů.dva mají řídící funkci, dva jsou energetické povahy a deset meridiánů je přiřazeno přímo orgánům. Pokud nejsou energ.dráhy v rovnováze a neproudí jimi volně energie mohou vznikat bloky, které vedou ke zdravotním problémům. Nejčastěji je energie narušena na dráze meridiánu v důsledku stresu, fyzickým a psychickým přetížením,špatným stravováním a pitným režimem. Právě Čínská masáž dokáže nerovnováhu a bloky rozpoznat a odstranit.

Při masáži se přes body na jednotlivých meridiánech uvolňují ztuhlé svaly,odstraňují se blokace zad,ovlivňuje krevní oběh,obnovuje se energie a obecná harmonie těla.Člověk se zbavuje stresu,masáží ovlivňujeme dýchání,zažívání i vylučování a činnost všech vnitřních orgánů.

Novinky

10. 1. 2020

Workshop Ať jsme zdraví

Sobota 22/02/2020 od 8.00 do cca. 11:30 hod. (čas je orientační)  Kurzem povede fyzioterapeutka Mgr. Klára Kounovská. Téma workshopu je věnováno poznávání našeho těla a jeho fungování v pohybu.

10. 1. 2020

WORKSHOP pro studenty

Sobota 01/02/2020 od 9.30 hod. (nutná rezervace – kapacita studia omezena) Kurzem povede  terapeutka Ivana Šmucrová (zdraví-ivana.cz)

11. 11. 2019

Připravujeme pro Vás: Workshop „Jak na zdravý pohybový aparát“

16/11/2019 od 8 hod. Přednášející: Mgr. Klára Kounovská
(o fyzioterapii, vývojové kineziologii, jógové terapii, principech pohybu…) 

3. 9. 2019

Den s Ivanou Šmucrovou

Kineziologie, grafologie, rodinné konstelace, výživové poradenství.
Objednávky na tel.: 739 588 887

1. 9. 2019

Podzimní víkend s jógou na Šumavě

25. -28.10. 2019

archiv

Dárkové poukazy

Čerpání dárkových poukazů INFO:

Je nutné se objednávat  2-3 měsíce před vypršením lhůty Vašeho dárkového poukazu. Nemohli bychom Vám zaručit včasnou rezervaci  tzn. ještě ve Vašem limitu pro výběr, který je vždy uveden na poukaze.

V opačném případě (platí i po dárkové poukazy po uplynuté lhůtě, ve které  byly vydány) k nim již nebude  z naší strany přihlédnuto a dárek Vám propadne!

Děkujeme za projevenou důvěru našemu studiu a pokusíme se naplnit očekávání… Usmívající se

Facebook

Oblíbené odkazy