Úvodní stránka » Manikúra - podikúra » Pedikúra - manikúra

Pedikúra

Proč pečovat o naše nohy
Nohy hrají důležitou roli v našem životě. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží, neboť nás nosí celý život. I krátký pohled na nohy může mnohé vypovědět o svém majiteli. Je důležité se o své nohy starat celý rok nejen v létě, ale i v zimě, kdy jsou Vaše nohy skryty v zimní obuvi. Péče o ně by se neměla zanedbávat.

Základní ošetření
Klasické ošetření nohou - pedikúra- zahrnuje veškerou péči o nohy. Provádíme mokrou pedikúru, která obsahuje zvláčňující koupel nohou, bezbolestné odstranění zrohovatělé kůže a mozolů na chodile, stříhání a úprava nehtů, ošetření nehtových valů. Zakončené masáží výživným krémem. 

Nadstandardní ošetření
Nadstandardním ošetřením nohou a jejich nehtů může být např.ošetření zarostlých nehtů, odstranění kuřích ok, ošetření zbytnělé nehtové ploténky, parafínový zábal, peeling, maska, kombinace mokré a suché pedikúry, úprava nehtů lakováním či gelovou modelací.

Reflexní masáže
Reflexní zóny se nacházejí převážně na chodidlech. Chodidlo je ze symbolického pohledu naším kořenem v zemi. Patřičným tlakem na tyto reflexní zóny nepřímo ovlivňujeme činnost vnitřních orgánů a pohybového aparátu. Masáží těchto plosek a bodů můžeme léčit či posílit příslušný orgán nebo část těla. Díky reflexní masáži dochází např. k uvolnění zablokované krční páteře, pomáhá od bolesti pohybového aparátu, uvolňuje svalovou ztuhlost. Při bolestech pociťujeme okamžitý účinek. Příznivě také působí na funkci vnitřních orgánů, proti stresu, příjemně uvolňuje a harmonizuje celé tělo. Vede také k posilování samoléčebné síly organismu, výrazně ovlivňuje imunitní systém. Manikúra


O manikúře a možnosti ošetření
Podáním ruky navazujeme prvotní kontakt. Proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky.
Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru. Modelované nehty se dnes staly pro mnoho žen standartem. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily.

Klasická manikúra
Standardní manikúra obvykle zahrnuje ošetření, formování nehtů a aplikaci laků.
Klasickou manikúru můžeme spojit s parafínovým zábalem, který je příjemnou formou péče o naše ruce. Toto ošetření je vhodné v každé roční době. Základem správné aplikace parafínového zábalu je peeling rukou a speciální vyživující a regenerující maska, která pokožku rukou připraví na samotný zábal. Nabízíme Vám i speciální manikúry, jako je francouzská nebo japonská (P-shine) manikúra.


Těším se na Vaši návštěvu.

 

Novinky

10. 1. 2020

Workshop Ať jsme zdraví

Sobota 22/02/2020 od 8.00 do cca. 11:30 hod. (čas je orientační)  Kurzem povede fyzioterapeutka Mgr. Klára Kounovská. Téma workshopu je věnováno poznávání našeho těla a jeho fungování v pohybu.

10. 1. 2020

WORKSHOP pro studenty

Sobota 01/02/2020 od 9.30 hod. (nutná rezervace – kapacita studia omezena) Kurzem povede  terapeutka Ivana Šmucrová (zdraví-ivana.cz)

11. 11. 2019

Připravujeme pro Vás: Workshop „Jak na zdravý pohybový aparát“

16/11/2019 od 8 hod. Přednášející: Mgr. Klára Kounovská
(o fyzioterapii, vývojové kineziologii, jógové terapii, principech pohybu…) 

3. 9. 2019

Den s Ivanou Šmucrovou

Kineziologie, grafologie, rodinné konstelace, výživové poradenství.
Objednávky na tel.: 739 588 887

1. 9. 2019

Podzimní víkend s jógou na Šumavě

25. -28.10. 2019

archiv

Dárkové poukazy

Čerpání dárkových poukazů INFO:

Je nutné se objednávat  2-3 měsíce před vypršením lhůty Vašeho dárkového poukazu. Nemohli bychom Vám zaručit včasnou rezervaci  tzn. ještě ve Vašem limitu pro výběr, který je vždy uveden na poukaze.

V opačném případě (platí i po dárkové poukazy po uplynuté lhůtě, ve které  byly vydány) k nim již nebude  z naší strany přihlédnuto a dárek Vám propadne!

Děkujeme za projevenou důvěru našemu studiu a pokusíme se naplnit očekávání… Usmívající se

Facebook

Oblíbené odkazy