RELAX STUDIO- HOŘOVICE

Správná volba v péči o svůj vnější a vnitřní chrám

BAŇKOVÁNÍ

Masáže Ivetka Pechová: CO JE BAŇKOVÁNÍbankovani.jpg

Baňkování je tradiční léčebnou procedurou oblíbenou pro svou bezbolestnost a výjimečné terapeutické účinky. Baňkování je téměř bezbolestné, vyznačující se jen jemným pnutím kůže, které však po proceduře ihned ustoupí a dojde k uvolnění svalů.

Na postiženou oblast se přikládají terapeutické baňky, které vytvářejí podtlak, prokrvují pokožku, pomáhají detoxikovat organismus a nastartovat regenerační procesy.


PROČ BAŇKOVÁNÍ POMÁHÁ

Díky podtlaku na problematických místech nebo na akupresurních bodech dojde k popraskání drobných žil s krevními výrony, které připomínají modřiny. Ty vznikají téměř okamžitě. Obecně můžeme říci, že čím jsou fleky tmavší, tím je váš problém závažnější. Zároveň dochází k prokrvení a nastartování regeneračních procesů.PŘI JAKÝCH PROBLÉMECH POMÁHÁ BAŇKOVÁNÍ

LÉČBA BOLESTI - využívá se především na snižování bolesti a léčení svalových spasmů. Zároveň ale uvolňuje ztuhlé svaly. Skvěle působí na prokrvení dolních i horních končetin

DETOXIKACE - Baňkování důkladně detoxikuje celý organismus, podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu. Baňkování blahodárně působí na lymfatický a celkově imunitní systém.

PODPORUJE ČINNOST ORGÁNŮ - Pozitivně působí například na ledviny, močové cesty, žaludek a slezinu, játra, žlučník i pohlavní orgány. Čistí krev, zlepšuje krevní oběh, a tím pozitivně ovlivňuje i činnost srdce.

NA SNIŽOVÁNÍ ZÁNĚTŮ - Mezi benefity můžeme zařadit i snižování zánětlivého stavu pacienta při pooperačních stavech, zánětu šlach a kloubů.

NA RŮZNÉ ONEMOCNĚNÍ - Pomáhá při revmatismu, anémii, zmírňuje bolesti zad, obnovuje funkce nervového systému, působí při nedostatečně prokrvených končetinách a jiné.

NA CELULITIDU - Vakuová masáž zvyšuje elasticitu pokožky a zpevňuje vaše tělo rozkladem přebytečného tělesného tuku. Takto efektivně bojuje proti celulitidě.


Baňkování je nevhodné pro!!!

Lidí s nádorovými onemocněními, Downovým syndromem či rozštěpem rtu, s mechanickými poraněními pokožky - např. popáleniny, s infekčním či virovým onemocněním, s horečkou, s křehkými cévami, křečovými žilami, těhotné nebo silně menstruující ženy a pro lidi s onemocněním jater (Cirhóza).

Služby

Služby

Přijďte nás navštívit do naší oázy klidu v dnešním uspěchaném světě.

kosmetika.jpg

Kosmetika

Nabízíme  péči o pleť  a oční okolí profesionální kosmetikou For life. Pracujeme s novými trendy a přístroji. Pravidelně se školíme nejen v oboru dermatologie, ale i nových pracovních postupů a novinek v estetice.

Více

masaze.jpg

Masáže

 Tradiční léčebné procedury oblíbené pro své bezbolestnostné a výjimečné terapeutické účinky.

Více

pedikura.jpg

Pedikúra - manikúra

Nohy hrají důležitou roli v našem životě. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží... Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru.

Více

výživa, recepty.jpg

Výživové poradenství

Správným životním stylem můžeme snížit riziko některých onemocnění. Správná výživa upevňuje zdraví a zvyšuje lidské schopnosti pro fyzickou a psychickou aktivitu!!!

Více

yoga2.jpg

Jóga

Jóga není jen protahování, zpružní nejen vaše tělo, ale i vaše mysl. Intenzivnější bude i vaše komunikace se svým tělem, ozve se i vaše intuice, začnete více a jinak vnímat přírodu a její zákonitosti...

Více

wellness pobyty.jpg

Wellness pobyty

Pořádáme relaxaní, detoxikaní pobyty (nejen s jógou, se zdravou stravou, masážemi, vycházkami do přírody, meditací ale i časem pro sebe sama…).

Více

Chcete se objednat?


Zavolejte a zamluvte si volný termín...

Kosmetika + výživové poradenství + jóga a cvičení: Procházková Marcela (IČ: 475 62 889) - tel.: +420 721 252 780
Kosmetičky: Procházková Marcela - tel.: +420 721 252 780, Monika Nejedlá (IČ: 185 74 289) - tel.: +420 722 942 000
Masérka: Iveta Pechová (IČ: 083 00 461) - tel.: +420 773 600 056
Pedikérka: Iveta Csergeová (IČ: 677 44 460) - tel.: +420 775 046 120
Kinezioložka: Ivana Šmucrová (IČ: 65537327) - tel.:  +420 739 588 887 - https://zdravi-ivana.cz
Shiatsu ošetření: Mgr. Jana Schulze - tel.: 602 336 850

Nezapomeňte, že od října 2020 nás najdete na nové adese: Hořovice, Palackého nám. 1419 (nad Komerční bankou - 2.patro). Najít cestu...

Aktuality

Archív

Studio Relax